Even terug naar 2021 en vooruit in 2022

PensioenUpdate#44

Onze cijfers

De cijfers uit ons jaarverslag ziet u op pagina 2 van deze uitgave. Het complete jaarverslag vindt u op onze website.

In 2021 hebben we afscheid genomen van drie bestuursleden. Carmen Floristan vulde de plek van Ahmet Gokcen op. Jan Wolter Molster werd opgevolgd door Otto Berbée. Ook Michael Merckx verliet het pensioenfondsbestuur. Zijn opvolger zijn we nog aan het inwerken. Ik bedank alle oud-bestuursleden hartelijk voor alle tijd en energie die ze in ons fonds hebben gestoken. Met hun afscheid gaat veel kennis en ervaring verloren. De nieuwe bestuurders brengen nieuwe inzichten en andere perspectieven mee. Dat is goed voor ons fonds!

Beleggen met hart voor mens en milieu

We zijn in 2021 ook bezig geweest met een nieuw beleid om maatschappelijk verantwoord te beleggen. De wet geeft ons een goed kader. Carmen Floristan en Otto Berbee lichten ons nieuwe ESG-beleid toe in deze editie op pagina 3. Het complete interview leest u op onze website.

Vooruit in 2022

We merken dat het nieuwe pensioenstelsel leeft bij al onze deelnemers. We houden u zo goed mogelijk op de hoogte van de ontwikkelingen. Als pensioenfonds staan we klaar om onze rol te nemen in de overstap naar een nieuwe pensioenregeling. Blijf ook vooral uw vragen stellen. Wat we kunnen beantwoorden, doen we.

50-jarig jubileum

Ons 50-jarig jubileum gaan we nog vieren. Hier gaan we in 2022 op een gepaste wijze aandacht aan geven. We zijn trots op ons fonds. Ons fonds is al 50 jaar stabiel en financieel gezond. Een mooie prestatie.

 

Namens Stichting Dow Pensioenfonds,
Ed d’Hooghe, voorzitter